۱۵ آذر ۱۳۹۸

برگزاری سمینار روابط بین همسران

برگزاری سمینار روابط بین همسران

توسط انجمن کانگ فو توآ۲۱ شهرستان شهربابک و با همکاری دانشگاه علمی -کاربردی و روابط عمومی مجتمع مس شهرستان سمینار روابط بین همسران با حضور دکتر امید هاشمی مدرس کارگاه و سمینارهایی همچون تحلیل رفتار متقابل،تحلیل مهندسی ذهن و مثبت اندیشی،رفتار شناسی خانواده،برقراری تعادل بین کار و خانواده،مبانی انگیزش درونی و…. در سالن همایش های کانون امام خکینی برگزار گردید.

در این سمینار که خانواده های مربیان و همراهان کانگ فوتوآ۲۱ و اساتید و کارمندان دانشگاه علمی کاربردی شهربابک و همچنین سایر مردم حضور داشتند توسط دکتر هاشمی که اساتید زبده در این زمینه هستند مباحث کاربردی و علمی بسیار ارزشمندی در خصوص روابط بین همسران و رابطه بین والدین با فرزندان نسل جدید، مدیریت روابط اجتماعی، خودآگاهی، تفاوت های بنیادین بین زن و مرد و … بیان کردند از جمله اینکه میزان نقش IQ و EQ(عقل و دل)در میزان پیشرفت ما طبق نظریه علمی ۲۰ به ۸۰ است(۲۰ درصد عقل و ۸۰ درصد دل) و بسیاری مباحث جذاب و کارردی دیگر.

در پایان  به پاس تقدیر از همکاری جناب آقای حیدرزاده ریاست محترم روابط عمومی مس شهربابک و همچنین دکتر هاشمی لوح یادبودی توسط جهانبان نبی زاده به نمایندگی از دانشگاه علمی کاربردی و راهدار خانم شهابی نیا به نمایندگی از انجمن کانگ فو توآ۲۱به ایشان اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.