۲۷ تیر ۱۳۹۸

تمرین مشترک به مناسبت بیست وسومین سالگرد تاسیس دانشکده شهربابک

تمرین مشترک به مناسبت بیست وسومین سالگرد تاسیس دانشکده شهربابک

به مناسبت بیست و سومین سالگرد تاسیس دانشکده شهربابک تمرین مشترک همراهان دانشکده شهربابک با حضور جهانبان نبی زاده در دانشکده مرکزی انجام شد. در این مراسم ابتدا تمرین همگانی انجام شد سپس کلاسها بطور جداگانه کارهای اختصاصی خود را به نمایش گذاشتند و در پایان هم همراه با پذیرایی کلیپی از دانشکده شهربابک از گذشته تا حالا به نمایش گذاشته شد

 

 

همزمان با هفته تربیت بدنی، بیست و سومین سال تاسیس سالن مرکزی انجمن کانگ فو توآ ۲۱ در شهرستان شهربابک با حضور کلیه همراهان کلاس های آقایان شهربابک و انار گرامی داشته شد.
در این همایش ابتدا کلیه همراهان از همراه چهار ساله تا هفتاد ساله با حضور جهانبان علی نبی زاده (بنیان گذار طریقت دانایی در جنوب شرق ) به نرمش و تمرین پرداختند و سپس کلاسهای مختلف شهرستان با اجرای تکنیک ها و حرکات رزمی پرداختند. در خلال این همایش با اهداء خط، ارتقاء تکنیکی تنی چند از همراهان انجام گردید و از موفقیت های تحصیلی مربیان و همراهان در دانشگاه ها و مدارس تیزهوشان با اهداء لوح تقدیر گردید.
در انتها همراهان به تماشای کلیپی از گذشته و حال کانگ فو توآ ۲۱ در شهربابک پرداختند.
طی ربع قرن گذشته، این هنر رزمی ایرانی توانسته است ضمن ارایه ارمغان سلامتی در ابعاد تن و روان به قریب به ۱۵ هزار شهروند شهربابکی، زمینه ساز ساخت سه سالن اختصاصی و یک دانشگاه ( دانشگاه علمی کاربردی) در شهربابک گردد و سه کنگره باشکوه ملی را در سالهای ۸۷ ( دانشگاه شهید باهنر کرمان)، ۹۵ ( دانشگاه علمی کاربردی شهربابک) و ۹۶ (دانشگاه ولی عصر عج رفسنجان) به ملت ایران تقدیم نماید.
تلاشهای جهانبان علی نبی زاده و پیشکسوتان و همراهان صدیق کانگ فو توآ ۲۱ موجب راه اندازی این رشته ورزشی در شهرستان دور و نزدیک از جمله کرمان، بم، یزد، مهریز، دلیجان، بندرعباس، سیرجان، بافت، رفسنجان، انار و مشهد مقدس به دست مربیان شهربابکی گردیده است.
هم اکنون به یمن این بنیان مبارک، در انار، سیرجان ، رفسنجان و بزنجان نیز سالن اختصاصی کانگ فو توآ۲۱ احداث گردیده است.
به امید موفقیت های روز افزون با همت و تلاش نسل جوان مربیان طریقت دانایی در جنوب شرق که پرچم دار مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی در قالب سازمان مردم نهاد کانگ فو توآ ۲۱ (با مجوز رسمی از وزارت کشور به شماره ثبت ۲۱۵۶۵) هستند.
توآ

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.