۲۷ تیر ۱۳۹۸

جشنواره دانایی دردانشکده شهربابک برگزار شد

جشنواره دانایی دردانشکده  شهربابک برگزار شد

روز جمعه سوم دی ماه به مناسبت هفته پژوهش جشنواره دانایی در دانشکده شهربابک با حضور همراهان و خانواده های آنها و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برگزار گردید.

به مناسبت هفته پژوهش در روز جمعه سوم دی ماه  جشنواره دانایی در دانشکده شهربابک با حضور جمعی از همراهان و خانواده های ایشان و نیز اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برگزار گردید. در این مراسم دستاوردهای هنری و پژوهشی مربیان و همراهان دانشکده شهربابک جهت بازدید به نمایش گذاشته شد. این مراسم با قرائت قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد. سپس در ابتدا سیر راهدار مهندس مهدی عبدلی مسئول دانشکده کانگ فو توآ۲۱ و سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهربابک ضمن بیان خیر مقدم به حضار نکات کوتاهی راجع به اهمیت و نقش تربیت بدنی و ورزش در آموزش مسائل فرهنگی ، اجتماعی و رفتاری  بیان کردند و از کانگ فو توآ۲۱ به عنوان نمونه بارزی از تاثیرگذاری یک رشته ورزشی در ابعاد فرهنگی واجتماعی یاد کردند که به عنوان یک ورزش ایرانی می تواند در هویت بخشی ملی و پیشگیری از ناهنجاری اجتماعی نقش مثبتی را ایفا نماید . ایشان از دانشجویان تربیت بدنی و مربیان سایر رشته های ورزشی که در جمع حضور داشتند خواستند که  صرفا به بعد جسمی ورزش توجه نکرده و از تاثیرات شگرفی که توسط ورزش در ابعاد مختلف اجتماعی و حتی اقتصادی می تواند در جامعه ایجاد شود، غافل نشوند. وی در پایان از زحمات همراهان دست اندرکار برپایی نمایشگاه و بخصوص معاونت پژوهشی دانشکده کانگ فو توآ۲۱ شهربابک راهدان مهدی محمودی قدردانی نمودند.

 سپس چند مقاله در حوزه تربیت بدنی توسط ، اقای سفلایی دانشجوی دکترای تربیت بدنی و مدرس دانشگاه علمی کاربردی با عنوان ( رابطه بین مکان کنترل و آمادگی جسمانی در سالمندان) ، سرکار خانم حسنی دانشجوی تربیت بدنی دانشگاه علمی کاربردی با عنوان ( آزمونهای آمادگی جسمانی برای ارزیابی افراد سالمند) و سرکار خانم فاتحی دانشجوی تربیت بدنی دانشگاه علمی کاربردی با عنوان (دوپینگ در ورزش)ارایه گردید، سپس به جهت آشنایی دانشجویان و مربیان با ساختار و نحوه تدوین یک طرح اقتصادی  (business plan) (طرح امکان سنجی احداث کارخانه تولید شیشه) توسط بایارومه آل سعدی از مربیان دانشکده شهربابک ارائه گردید و در پایان ضمن پذیرایی، شرکت کنندگان از دستاوردهای هنری همراهان  شامل کار روی چوب،گل سازی ،نقاشی، خیاطی و ... و  نیز تالیفات و مقالات پژوهشی ارائه شده توسط مربیان دانشکده شهربابک بازدید نمودند.

این نمایشگاه به مدت سه روز در دانشکده تن ورو ان شهربابک دائر بود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.